درباره کانتر استرایک گلوبال آفنسیو

Counter-Strike: Global Offensive (به اختصار CS: GO) یک تیرانداز تاکتیکی آنلاین و اول شخص است که توسط شرکت Valve و Hidden Path Entertainment طراحی شده است.
گلوبال آفنسیو یک بازی تیرانداز اول شخص مبتنی بر هدف است. هر بازیکن به تیم ترویست یا ضد تروریستی می پیوندد و تلاش می کند تا اهداف را کامل کند و تیم دشمن را از بین ببرد. این بازی در دورهای کوتاه زمانی که تمام بازیکنان یک طرف مرده یا هدف تیم تکمیل شده است، پایان می یابد. برای اکثر حالت های بازی، هنگامی که یک بازیکن می میرد، آنها باید منتظر بمانند تا دور به پایان برسد. بازیکنان در ابتدای هر دور با استفاده از پول بر اساس عملکرد خود، سلاح و تجهیزات را خریداری می کنند. تکمیل اهداف و یا کشتن دشمنان پول بازیکن را بافزایش می‌دهند در حالیکه اقدامات منفی مانند کشتن هم تیمی یا گروگان گیری، پول را از بازیکن جدا می کند.


تحویل فوری پس از سفارش
به محض ثبت سفارش شما ، کارمندان ما آن را دریافت کرده و مشغول به آماده سازی و کانفیگ آن خواهند شد. زمان تقریبی تحویل سرویس از 1 تا 24 ساعت می باشد.
پینگ تایم فوق العاده
تمامی سرویس های نئون گیم بر روی سرورهای ایران میزبانی شده و دارای فاصله زمانی یا پینگ تایم بسیار عالی می باشند که می توانید بدون ذره ای مشکل از بازی خود لذت ببرید.
افزونه های بی نظیر
افزونه های (Plugins) نئون گیم به صورت کاملا اختصاصی و ویژه برنامه نویسی و تهیه شده اند و به وسیله آن ها قادر خواهید بود تا محیط بازی بسیار شاد و مفرحی را تجربه نمایید.
پنل مدیریت اختصاصی
تمامی سرویس های نئون گیم دارای پنل مدیریت اختصاصی می باشند که میتوانید به وسیله آن تنظیمات سرور خود را لحظه ای انجام داده و تغییرات مد نظر خود را اعمال کنید.

سرویسهای CS : GO تحت میزبانی نئون گیم در اسلات های ۱۲ تا ۳۴ قابل سفارش می‌باشد.

پشتیبانی تمامی سرویسهای نئون گیم به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته انجام می‌گیرد و به تمامی سوالات در اسرع وقت پاسخ داده می‌شود.

کاربرانی که پلاگین های دانلود دار بر روی سرور خود نصب کرده اند می‌توانند برای سرعت بخشیدن به دانلودینگ هنگام اتصال به سرور از سیستم فست دانلود نئون گیم با هزینه ۵۰۰۰ تومان به صورت ماهیانه استفاده کنند.

در سرویسهای نئون گیم کامل ترین منوی دسترسی ادمینی تنظیم شده است و مدیران سرور می‌توانند حتی ساده ترین افزونه های سرور را هم روشن/خاموش کنند. همچنین با نصب پلاگین امنیتی نئون گیم بر روی سرور ها از تغییر مواردی مانند Hostname - TvName و... جلو گیری می‌شود.

تمامی گیم سرور ها قابلیت سفارشی سازی دارند. کاربران می‌توانند با ارسال درخواست به بخش فنی بر روی سرویس خود تغییراتی از قبیل اضافه کردن نقشه، تغییر متون تبلیغات، اضافه / حذف پلاگین (افزونه)، تغییر/ اضافه کردن مواردی مانند صدای ورودی - تصویر ورودی - صدای ورود ادمین، موارد خاصی مانند درخواست ساخت پلاگین با امکانات مورد نظر و... را اعمال کنند.Public

حالت پابلیک سرور های
کانتراسترایک گلوبال آفنسیو
(مناسب برای سرور های عمومی)

شروع از 24 تومان / ماهانه
  • ترافیک : نامحدود
  • دسترسی مدیریت: کامل
  • منوی مدیریت : اختصاصی
  • ضد تقلب (Anti Cheat) : دارد
  • ضد تبلیغ IP : دارد
  • ضد اسپم : دارد
  • تنظیم Tickrate : به انتخاب شما
  • دستورات سریع: قابل تنظیم
  • شبکه : پایدار - پینگ تایم عالی برای کاربران ایرانی
  • و ...
بله تمامی سرویس های نئون گیم دارای 24 ساعت فرصت برای اعلام نارضایتی و بازگشت وجه دارند. در صورتی که از سرویس خود ناراضی بودید می توانید اعلام کنید و در صورتی که نتوانیم رضایت شما را جلب کنیم وجه دریافتی تماما پس داده خواهد شد.
نئون گیم جهت رساندن کیفیت سرویس های کانتر استرایک به حد مطلوب ، برای هر سرور به میزان یک گیگ رم و یک هسته پردازنده اختصاص می‌دهد و در صورت نیاز به افزایش ، با در نظر گرفتن شرایط سرویس کاربر ، منابع افزایش خواهد یافت.
سرویس های کانتراسترایک : گلوبال آفنسیو تحت میزبانی نئون گیم بین ۶ الی ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت سفارش توسط کاربر ، فعال و اطلاعات سرویس به همراه آدرس آی پی از طریق تیکت ارسال می‌گردد.
بله حتما ، نئون گیم بر روی تمامی سرویس های خود پشتیبانی رایگان ارائه می دهد و نصب و تغییر هرگونه افزونه (به جز تعداد محدودی افزونه که قیمت ناچیزی دارند) کاملا رایگان بوده و در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.