درباره تیم اسپیک

نرم افزار TeamSpeak امکان برقراری ارتباط صوتی (مکالمه) از طریق اینترنت را فراهم میکند. این مکالمه میتواند به صورت دو نفره، و یا به صورت یک کنفرانس گروهی باشد. دلیل محبوبیت نرم افزار تیم اسپیک، استفاده گسترده از آن در بین طرفداران بازی های آنلاین است. افرادی که قصد دارند روی یک سرور اینترنتی مشغول بازی با یکدیگر شوند، با کمک نرم افزار TeamSpeak میتوانند هماهنگی های لازم را انجام دهند، و یا سوالات خود را از یکدیگر بپرسند. نرم افزار تیم اسپیک امکانات خوبی برای ساماندهی و هماهنگی برای انجام بازی های گروهی آنلاین دارد. (مثل ذخیره آدرس سرور ها) به همین دلیل هم با اینکه نرم افزارهای زیادی برای کنفرانس اینترنتی وجود دارند، اما TeamSpeak تبدیل به یک نرم افزار استاندارد برای طرفداران بازی های آنلاین گروهی شده است.


تحویل فوری پس از سفارش
به محض ثبت سفارش شما ، کارمندان ما آن را دریافت کرده و مشغول به آماده سازی و کانفیگ آن خواهند شد. زمان تقریبی تحویل سرویس از 1 تا 24 ساعت می باشد.
پینگ تایم فوق العاده
تمامی سرویس های نئون گیم بر روی سرورهای ایران میزبانی شده و دارای فاصله زمانی یا پینگ تایم بسیار عالی می باشند که می توانید بدون ذره ای مشکل از بازی خود لذت ببرید.
افزونه های بی نظیر
افزونه های (Plugins) نئون گیم به صورت کاملا اختصاصی و ویژه برنامه نویسی و تهیه شده اند و به وسیله آن ها قادر خواهید بود تا محیط بازی بسیار شاد و مفرحی را تجربه نمایید.
پنل مدیریت اختصاصی
تمامی سرویس های نئون گیم دارای پنل مدیریت اختصاصی می باشند که میتوانید به وسیله آن تنظیمات سرور خود را لحظه ای انجام داده و تغییرات مد نظر خود را اعمال کنید.

سرور های تیم اسپیک نئون گیم به صورت اتوماتیک و آنی چند لحظه پس از ثبت و تکمیل سفارش، فعال شده و مشخصات آن برای کاربر ارسال می‌گردد.

سرور های تیم اسپیک ۳ تحت میزبانی نئون گیم در اسلات های ۱۶ تا ۵۱۲ قابل سفارش می‌باشد.

در صورت تمایل به خرید تعداد اسلات های بالاتر کاربران می‌ توانند با دپارتمان فروش در ارتباط باشند.

سرور های تیم اسپیک دارای وب پنل مدیریتی حرفه ای می‌باشند و کاربران بدون نیاز به ارتباط با پشتیبانی می‌توانند تنظیمات مد نظر خود را بر روی سرور خریداری شده اعمال کنند.

سرور های تیم اسپیک با بالاترین کیفیت صدا و سرعت راه اندازی می‌شوند و برای هر سرور فضا و ترافیک نامحدود در نظر گرفته می‌شود.Teamspeak 3

  • ترافیک : نامحدود
  • دسترسی مدیریت: کامل
  • کیفیت صدا : عالی
  • Server Admin Query : دارد
  • پشتیبان گیری : هر ۴۸ ساعت
  • پنل مدیریت وب اختصاصی : دارد
  • تنظیم به صورت دامنه : قابل تنظیم
  • قابلیت ثبت روی سرور لیست : دارد
  • شبکه : پایدار - پینگ تایم عالی برای کاربران ایرانی
  • و ...
شروع از 4 تومان / ماهانه
خیر ، دیگر نیازی به ارسال تیکت برای انجام این موارد ندارید ! وب سایت به صورت خودکار یک پنل اختصاصی تحت وب را در اختیارتان خواهد گذاشت که به وسیله آن قادر خواهید بود تا تنظیمات سرور را تغییر دهید و یا وضعیت آن را مشاهده نمایید. همچنین میتوانید هر موقع بخواهید از آن Backup گرفته و دانلود کنید.
بله درصورتی که مایل باشید می توانیم به صورت کاملا رایگان دسترسی این Rank را به شما بدهیم که کاملا مخفی بوده و در لیست Rank ها نشان داده نمی شود. با این Rank ، دسترسی شما در بالاترین حد خواهد بود و هیچکس نخواهد توانست این دسترسی را از شما سلب کند یا تغییری در آن ایجاد کند.
سرویس های تیم اسپیک تحت میزبانی نئون گیم ، پس از ثبت سفارش ، به صورت آنی و لحظه ای پس از تائید سفارش به صورت خودکار توسط سیستم تحویل داده خواهد شد. این فرآیند کاملا اتوماتیک بوده و تماما به وسیله سیستم وب سایت انجام می شود و دیگر نیازی به انتظار های طولانی برای فعال شدن سرویس نیست.
بله ، می توانید با ارسال یک تیکت و درخواست هر کدام از مواردی که مدنظرتان باشد ، با پرداخت اندکی هزینه از این سرویس های جذاب و متنوع بهره مند گردید. ضمنا کیفیت و قیمت ربات ها کاملا تضمین شده می باشد و همگی آنها دارای پنل کنترل تحت وب هستند.